Gdzie nadać przesyłkę kurierską Warszawa. Poczta czy kurier? Tanie przesyłki kurierskie Warszawa

Poczta Polska ma swoje zalety i wady. Niewątpliwie największą wadą jest czas oczekiwania na przesyłki. Jeśli zależy nam na czasie, warto skorzystać z usług kuriera.

Gdzie nadać przesyłkę kurierską Warszawa

Najpopularniejsze firmy kurierskie działające na terenie Polski to UPC, DHL, InPOST, DBD i POCZTEX. Każda z tych firm świadczy swoje usługi w skali całego kraju i ma swoje siedziby w większości dużych miast. Wybór odpowiedniego kuriera powinien być podyktowany naszymi własnymi preferencjami – poszczególne firmy oferują różnego rodzaju usługi dodatkowe, np. takie jak możliwość monitorowania przesyłek, powiadomienia SMS-owe i mailowe, przekierowanie paczki na inny adres czy dostawa w weekendy. Nie bez znaczenia jest tez cena.

Tanie przesyłki kurierskie Warszawa

Ceny usług kurierskich są różne, jednak z powodu sporej konkurencji nie są przesadnie wysokie. Dodatkowe usługi to dodatkowe pieniądze, które będziemy musieli zapłacić. Przed podjęciem decyzji warto porównać oferty. Pamiętajmy, że jeśli dana firma ma najtańsze usługi krajowe, nie musi jednocześnie mieć najlepszej oferty zagranicznej itd.

 

Author: polski-kurier.pl