Przesyłka międzynarodowa cena. Kurier międzynarodowy – cena. DHL cennik międzynarodowy

Firmy kurierskie to coraz popularniejsza alternatywa dla poczty. Nadanie przesyłki jest proste i wygodne, ceny z powodu dużej konkurencji na rynku są dosyć przystepne, a paczki dostarczane sa zdecydowanie szybciej niż tradycyjną drogą, zwykle prosto do rąk adresata. Dodatkowo na każdym etapie usługi przesyłka może być monitorowana.

Przesyłka międzynarodowa cena

Większość popularnych firm kurierskich ma w swojej ofercie przewóz przesyłek zagranicznych. Ich cena uzależniona jest od wielu czynników, dlatego przed dokonaniem wyboru warto porównać aktualne ceny popularnych przewoźników.

DHL cennik międzynarodowy

DHL to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się przewozem przesyłek i logistyką. Firma ma swoje oddziały w około 220 krajach na świecie, w tym także w Polsce, gdzie jest jedną z najpopularniejszych firm kurierskich, tuz obok UPC, DHD, InPOSTu i POCZTEXu. DHL oferuje zarówno usługi krajowe, jak i dostarczanie przesyłek międzynarodowych. Cena uzależniona jest od oległości, gabarytów przesyłki i ewentualnych dodatkowych usług. Aktualny cennik znajduje się na stronie internetowej firmy.

 

Author: polski-kurier.pl