Firma kurierska Zabrze. Polskie firmy kurierskie. Kurier 100kg

Podstawową zaletą firm kurierskich jest bardzo szybka dostawa przesyłki, zazwyczaj do rąk własnych adresata. Kurierzy oferują obecnie szereg dodatkowych usług takich jak powiadomienia sms, dodatkowe ubezpieczenie, dostarczanie paczek w weekendy czy możliwość przekierowania na inny adres. Paczki można też zwykle monitorować na bieżąco. Jest to wygodna i praktyczna alternatywa dla poczty.

Firma kurierska Zabrze

Najpopularniejszymi firmami kurierskimi działającymi na terenie Polski są: UPS, DHL, DPD, POCZTEX, FEDEX, RABEN oraz InPOST. Oferują one usługi zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. Przed dokonaniem wyboru właściwej firmy warto porównać ich aktualne oferty online. Dobrym rozwiązaniem jest też skorzystanie z usług brokera kurierskiego, który pośredniczy przy zamówieniu usługi i może zwykle zaoferować o wiele korzystniejsze warunki.

Kurier 100kg

Większość popularnych firm kurierskich oferuję usługę nadania przesyłek o bardzo dużych gabarytach. Warto przed nadaniem takiej przesyłki sprawdzić, czy dana firma nie nalicza dodatkowych opłat np. za niestandardowy kształt.

 

Author: polski-kurier.pl