Logicor – lider branży wynajmu powierzchni magazynowych

Prowadzenie firmy to szereg obowiązków. Oprócz nieustannej walki o klientów i zarządzaniu swoimi pracownikami, przed właścicielem bądź managerem stoi szereg zadań organizacyjnych, jak konieczność opłacania pracowników, dostawców, dbanie o każdy aspekt prowadzonej działalności i dopinanie najważniejszych jej elementów.

Jedną z konieczności stojących przed wieloma firmami bez wątpienia jest również konieczność magazynowania — zwykle towaru lub materiału, ale mogą być to również innego rodzaju dobra ruchome niezbędne do płynnego funkcjonowania firmy. Wynajem magazynu i znalezienie powierzchni magazynowej adekwatnej do naszych potrzeb nie jest łatwym zadaniem i potrafi stanowić ogromne wyzwanie. Istnieją jednak firmy, które potrafią znacznie ułatwić proces szukania i wynajmowania powierzchni magazynowych. Jedną z takich firm jest Logicor.

powierzchnie magazynowe do wynajęcia

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w atrakcyjnych cenach

Specjalizacja firmy Logicor to magazyny do wynajęcia. Cechuje ją nie tylko duży portfel dostępnych lokacji, ale również atrakcyjne warunki zawieranych umów. Oferta cenowa jest niezwykle konkurencyjna w stosunku do innych podmiotów świadczących podobne usługi na naszym rynku.

Jedną z cech szczególnych, wyróżniających Logicor i stawiających firmę w korzystnym świetle, jest oferowanie niezwykle wysokiej jakości obsługi klienta i wspieranie go na każdym etapie procesu wynajmowania magazynu. Wybierając ich, możesz być pewien, że nie zostaniesz pozostawiony samemu sobie i będziesz otrzymywać pomoc zawsze wtedy, gdy będziesz jej potrzebować.

Same magazyny znajdujące się w ofercie firmy cechują się ogromną różnorodnością, a znalezienie powierzchni pod wynajem idealnie dopasowanej do twoich potrzeb nie powinno stanowić problemu. Niezwykle bogaty portfel marki i jego szeroka oferta są gwarancją udanego wyboru i długiej, satysfakcjonującej dla obydwu stron współpracy.

Do głównych jej klientów należą firmy zarówno lokalne, jak i międzynarodowe, głównie w branży logistycznej i e-commerce, sprzedawcy detaliczni, a także producenci. Główną siedzibą polskiego oddziału Logicor jest Warszawa.

Międzynarodowy zasięg — lokalizacje magazynów do wynajęcia

Logicor jest marką o międzynarodowym zasięgu, a oferowane przez nią powierzchnię magazynowe znajdują się w krajach takich jak na przykład:

 • Belgia — dwieście dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych dostępnej powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Czechy — sześćdziesiąt cztery tysiące metrów kwadratowych dostępnej powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Finlandia — milion metrów kwadratowych dostępnej powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Francja — dwa miliony czterysta cztery tysiące metrów kwadratowych dostępnej powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Niemcy — dwa miliony trzysta siedem tysięcy metrów kwadratowych dostępnej powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Węgry — sto sześćdziesiąt dwa tysiące metrów kwadratowych dostępnej powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Włochy — milion metrów kwadratowych dostępnej powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Holandia — trzysta siedemdziesiąt pięć tysięcy metrów kwadratowych dostępnej powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Portugalia — pięćset trzydzieści cztery tysiące metrów kwadratowych powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Rumunia — sto dwadzieścia trzy tysiące czterysta trzydzieści dwa tysiące metrów kwadratowych powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Hiszpania — milion czterdzieści tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Słowacja — dwadzieścia sześć tysięcy pięćset metrów kwadratowych powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Szwecja — sto dziewięćdziesiąt cztery tysiące metrów kwadratowych powierzchni magazynowej do wynajęcia
 • Wielka Brytania — dwa miliony dziewięć pięćdziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej do wynajęcia

Logicor również w Polsce

Ponadto posiada ona oczywiście liczne powierzchnie magazynowe do wynajęcia również w Polsce, których łączna powierzchnia wynosi dziewięćset czterdzieści trzy tysiące metrów kwadratowych. Polska stanowi największy rynek logistyczny w Europie środkowo-wschodniej, w związku z czym firma Logicor poświęca jej szczególną uwagę — ich centrum logistyczne należy do jednych z największych w kraju, a liczne magazyny logistyczne znaleźć można głównie w lokalizacjach takich jak Warszawa, Polska centralna, Górny Śląsk, Kraków oraz Poznań.

Wygodna wyszukiwarka online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proces wynajmowania powierzchni magazynowej i korzystanie z usług firmy Logicor zostało uproszczone na tyle, na ile było to możliwe. Zespół zdolnych projektantów, pod okiem managementu firmy przygotował niezwykle czytelną i intuicyjną stronę. Znajduje się na niej wyszukiwarka wolnych magazynów, za pomocą bez trudu zapoznasz się z dostępną ofertą firmy.

Dostępne magazyny przedstawione są na mapie, dzięki czemu natychmiast znasz ich lokalizację. Wyświetlane magazyny można ograniczyć do takich większych lub mniejszych niż powierzchnia 5000 metrów kwadratowych. Po wybraniu interesującego cię magazynu wyświetli się strona zawierająca wszystkie istotne i interesujące cię informacje, a także profesjonalne, wysokiej jakości zdjęcia magazynu.

 

Author: polski-kurier.pl